KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491373
nr 1349 1373
Ralf Wiberg
(1935-2015), Sverige
Blandteknik, "Motljus Sudret". Signerad, daterad -95. Motivet: 44x56 cm
Ralf Wiberg, svensk bildkonstnär född 1935, död 2015 .
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:45:12
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr